Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Central Park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rhea

Rhea


Kor : 36

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Central Park   Central Park Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 5:27 pm

Central Park 1

A filmekből oly jól ismert park minden New York-i találkahelye, de rengetegen járnak ki ide kocogni, görkorizni vagy egyszerűen csak jó levegőt szívni.
Ugyan erősen lepusztult a katasztrófák során, a kormány mégis szentelt időt a helyreállítására, hogy régi pompájában tündökölhessen: több sétányt alakítottak ki, de van itt játszótér, sportolásra alkalmas füves terület, vadaspark és korcsolyapálya is. A parkot egy 10 kilométeres út öleli körbe, ami méltán népszerű a kerékpárosok, görkorisok és a kocogók körében.
De van itt csónakázótó is, valamint jó időben rengeteg koncert, előadás kerül megrendezésre a "természet lágy ölén".
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 12:50 am

[APRILNEK]

*A kedves kis riporternőt tegnap egy váratlan levél fogadhatta, melyben egy igazán szaftos ügyre hívják fel a figyelmét. A levélben nem volt szó a témáról, csak hogy nagyon fontos. Emellett elég részletesen le volt írva a találka helye és időpontja, és hogy kifejezetten egyedül jöjjön. Ha eleget tesz a kívánságnak akkor a Central Parkban az egyik félreeső padhoz kell érkeznie. Ahol is egy fickót találhat. Bár nyár van mégis az illetőn kapucni pulóver van, mely elég jól takarja az arcát. Sötét fickónak tűnik akitől általában nem várhat jót az ember. Csak ül a pad támláján, kezében egy Zippo öngyújtóval játszik, és várakozik. A kapucni rejtekéből figyeli a környezetet, hisz számára kifejezetten veszélyes ez a találka.*
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
April

April


Kor : 34

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:48 pm

[FAUST]

*Kicsi lehetek, de hogy kedves? Az majd elválik... Főleg, hogy a levél annyira titokzatosan lapult meg a postaládámban, hogy az szinte gyanús volt. Csoda, hogy kapásból fel nem robbant! Manapság nehéz idők járnak az én "fajtámra" is, meg kell valljam.
De a kíváncsiság nagy úr, így végül mégiscsak a megbeszélt időben a Central Park felé vettem az irányt. Bringával érkezem, s farmert viselek dorkóval, meg egy ejtett vállú pólót, mely mintha két számmal nagyobb lenne, úgy lóg rajtam. De én így szeretem. Hajamból a színes tincsek már kissé kikoptak, de még felsejlenek. Kiengedve hagytam, így élvezem azt a kis szelet, ami a nyár mai napján megadatott nekünk.
Ahogy meglátom az alakot, lassítok, majd mellé érve lepattanok a bicajról, s felmutatom kérdőn a borítékot, benne a levéllel. Ki tudja, lehet, csak véletlen idetévedt hajléktalan az illető és nem is az én emberem.*
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:12 pm

*Épp csak felpillant az érkezőre és becsukja az öngyújtót, majd elrakja. Végigméri a nőt maga előtt, majd körbepillant de nem lát mást aki vele lehet.*
-Igazán vakmerő, csak így a képembe nyomni valamit.-*Jegyzi meg, majd hátrébb húzza a kapucnit, hogy a riporterkisasszony láthassa az arcát. Ha esetleg szemfüles, rájöhet mért olyan ismerős. A hírekben szinte nap mint nap láthatja a körözési listán.*
-Miss Dawn, ugye jól gondolom?-*Kérdi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
April

April


Kor : 34

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 9:28 pm

- Kellő magabiztosság és némi vakmerőség nélkül aligha jutnék valamire a szakmában. De az életben sem. * Jegyzi meg, s ahogy lekerül a kapucni, úgy visszahúzza kezét, s vele a levelet. A vállán keresztülvetett táskájának zsebébe gyűri.*
- A Faust nevű pasas a tévéből. Igazán örvendek. *Jah, azért mondja kimért közönnyel, csak az udvariasság kedvéért.*
- Miért hívott ide? *firtatja őszinte kíváncsisággal azt, ami a legjobban foglalkoztatja. Sőt, most, hogy tudja, ki a fószer, az csak jobban felcsigázta.*
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 3:56 am

-Üdv!-*Biccent mikor a másik kimondja az ő nevét. De aztán visszahúzza a kapucnit, hogy mások ne nagyon tudják kifigyelni.*
-Van egy pár fontos információm, aminek ön személyesen nagyon örülne. És bár utálom kihasználni az ilyet, de nekünk is szükségünk van a maga segítségére.-*Kezd bele a mondókájába, de sejti hogy egy ilyen nőt ennyi nem hat meg.*
-A testvéreiről lenne szó.-*Ha valaki képességgel bírók után kajtat, annak híre megy. És általában ő mindig megtudja.*
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
April

April


Kor : 34

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 2:27 am

- A lényeget. *Kérem komoly arccal, karba tett kézzel tekintve le a másikra, miután napszemüvegem a fejemre toltam, kisimítva pá kósza tincset arcom elől.
Erre a fazon benyögi, hogy tud valamit a bátyáimról... Utálom, ha érzelmileg zsarolnak!*
- Mi van velük? *tekintetem is megenyhül, hangomban felsejlik némi aggódó él.* - Tudja, hol vannak most? Ugye életben vannak még...?
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:57 am

*Figyeli a nő érzelmeit, nem fenyegetni szeretné őt, vagy ilyesmi.*
-Az egyik közeli elzárt táborban.-*Bár alapvetően túl kockázatosnak tartja a mentőakciókat, jól jöhetnek a srácok nekik. Illetve, szükség lenne a médiára is. Így talán megéri majd az alku.*
-Önmagában csak kimenteni őket, túl kockázatos lenne. De ha hajlandó lenne utána segíteni nekünk az újságnál, talán megpróbálhatjuk kihozni őket.-*Teszi meg az ajánlatot végül hangosan is. Utálja kihasználni a helyzeteket, és most is dögnek érzi magát, de ugyanakkor annyi rengeteg emberre kell vigyáznia. Szóval néha túl kell tennie magát az ilyen problémáin.*
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
April

April


Kor : 34

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 5:14 am

- Mégis mit vár tőlem egészen pontosan? *firtatom a küllememhez, átlagos jellememhez nem épp méltón, meglepő komolysággal. A bátyjaimról van szó. Életben vannak! És egyedül nem tudnám őket onnét kihozni, másképp nem ajánlgatná ez a fószer itt nekem a segítséget.*
- Szabad lesz? *mutatok mellé a padon, mert fárasztó ez az állandó lefelé tekintgetés és persze az ácsorgás is. Ha nincs ellenére, letámasztom a járgányt és mellé huppanok, félig kicsit felé is fordulva.*
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 4:55 am

*Odébb húzódik hogy a nő is helyet kapjon. Majd szépen nekikezd a dolognak.*
-Nem tudom, hogy maga miben hisz. Hogy mi képességgel bírók jók vagyunk vagy áldozatok. Bár tekintve, hogy nem elfordul a bátyjaitól hanem mentené őket, szerintem tudja, hogy jót akarunk csak. De az ügyosztály akiket a mi lemészárlásunkra fogadtak fel, a népet a médián át ellenünk uszítják.-*Mondókája érthető, és talán már lehet következtetni, hogy mit fog kérni, de hangosan is kimondja természetesen.*
-Nem akarjuk bajba sodorni magát. Nem kívánom, hogy nyilvánosan fogja a pártunkat, mert azzal csak rájönnének a turpisságra. De ha esetleg néha keresztbe tudna tenni a híreknek, az jól jönne. Mondjuk elcsenni pár cikket, eltüntetni bizonyítékokat, valami ilyesmire gondoltunk. Megoldható lenne?-*Kérdi kíváncsian, mert hát ez ha összejön akkor nem egy kéthetes kapcsolat lesz.*
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
Ajánlott tartalom





Central Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central Park   Central Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Central Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: New York :: Manhattan-
Ugrás: