Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Outside my head

Go down 
SzerzőÜzenet
Horus

Horus


Kor : 43

Outside my head Empty
TémanyitásTárgy: Outside my head   Outside my head Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 11:05 pm

User

Nos, úgy vélem, illene egy bemutatkozással kezdenem. Én vagyok a user. Bár erre legalább annyira hallgatok, mint hogy „gyere ide!”. Lehetek Horus is akár, de szerepjátékos körökben leginkább Csabiként vagyok elterjedt, esetleg Raoul. Kemény négy éve űzöm az ipart, azaz játszok mindenféle fórumos szerepjátékokon. Én magam a 20. életévemet töltöttem idén, és hímnemű egyed vagyok, fajom egyik gyöngyszeme. XD Viccet félretéve… ez így van. Pestre járok suliba, azon belül is az ELTE-n vagyok fellelhető. Ha robban valami a Duna partján, akkor laborgyakorlatom volt és mindenem az itteni adminokra hagyom.
Szerepjátékos köröket nézve alapvetően az ÁlomVilág alapítvány tagja vagyok… vagyis… regisztrált felhasználója a Martion Mágustanodának, ami az ő hatáskörük. E mellett az FRPG.hu-ra szoktam cikket írni, amikor van időm és kedvem. Továbbá van egy saját oldalam is, ahol értelemszerűen én vagyok a jófej admin. (Bár szeretik megkérdőjelezni, de így van.) Az egy Charmed alapú világ, mindegy is, nem ez a reklám helye. Megfordultam még számtalan helyen, mint IVD-n, Torneranson, Dorianon, Thrillionon, Dexternonon, de ezeken már nem vagyok aktív.
Amit még tudni lehet rólam, hogy nem vagyok teljesen normális, bár igyekszem beilleszkedni a kritikus tömegbe. Játék terén meg megbízhatatlan vagyok, mert vagy írok, vagy nem, de általában mindig előkerülök végül. Jah, igen… nem vagyok türelmes, ha idegesítő vagy, akkor ne próbálkozz.


Karaketereim

HORUS
Outside my head Hollowart_jm023 Outside my head Hollowart_jm022 Outside my head Hollowart_jm021

„Szeresd magadban a vadállatot is! Etesd is néha, mert a tiéd, a lényedhez,
ősi múltadhoz tartozik, és ma is benned él. Sokan ott hibázzák el életüket, hogy nincsenek
jóban a testükben-lelkükben élő nyers ösztönerőkkel. Nagy hiba, mert a vadállat
erősebb, mint ők. De megszelídíthető”


ARIZONA
Outside my head Ian4_da092 Outside my head Ian4_da088 Outside my head Ian4_da089

"Az ember mindent csak valakiért csinál... valakinek játszik, valakiért törekszik...
önmagunkért, úgy látszik, nem érdemes!... Színház!"


SÁNCHEZ
Outside my head Henry_ian_cusick_in_lost_season_2_102 Outside my head Henry_ian_cusick_in_lost_season_2_107 Outside my head Henry_ian_cusick_in_lost_season_2_109

"A kutya valóságos szent. Természeténél fogva tiszta szívű és őszinte.
Ösztönszerűen tudja, mikor nincs rá szükség: órákig képes nyugodtan feküdni,
mikor királya belemerül a munkába. Ám amikor a király szomorú és szorong, odalopakodik hozzá,
hogy az ölébe hajtsa a fejét. Ne félj. Sose bánd, ha mindenki más el is hagy.
Gyere, sétáljunk egyet, és felejtsd el az egészet."
Vissza az elejére Go down
 
Outside my head
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: Mindent a karakterekről :: Vigyázat, személyes! :: Horus-
Ugrás: