Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Szabadságra mentem...

Go down 
SzerzőÜzenet
Rhea

Rhea


Kor : 36

Szabadságra mentem... Empty
TémanyitásTárgy: Szabadságra mentem...   Szabadságra mentem... Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 8:45 am

...ha pár napon belül nem jövök, küldjetek mentősereget!

Viccet félretéve, a karakterek mögött megbújó usereknekis megvan a maguk élete, bármikor közbejöhet olyan, ami miatt karakteredre nem jut annyi időd.
Itt jelezheted, hogy mettől-meddig nem érsz rá, így a többiek ne várnak majd rád hiába! Wink


A hozzászólást Rhea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 26, 2011 6:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Szabadságra mentem...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: A karaktereken túl? (Useres rész) :: Beszélgetések, bármilyen témában-
Ugrás: